SMB10J30AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J30AH
JLCPCB Part #
C3707012
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1kW 1uA 20.7A 30V 33.3V 48.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS