SMB10J28CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J28CA R5G
JLCPCB Part #
C3704604
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1kW 1uA 22A 28V 31.1V 45.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS