SMB10J24CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J24CAH
JLCPCB Part #
C3705096
Description
1kW 24V 25.7A 26.7V 38.9V TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS