SMB10J24AHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J24AHR5G
JLCPCB Part #
C3710306
Description
-55℃~+175℃ 1kW 1uA 24V 25.7A 26.7V 38.9V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS