SMB10J20CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J20CA R5G
JLCPCB Part #
C3703219
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1kW 1uA 20V 22.2V 30.9A 32.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS