SMB10J18A
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J18A
JLCPCB Part #
C3704099
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 18V 1kW 1uA 20V 29.2V 34.2A TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS