SMB10J17CAHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J17CAHM4G
JLCPCB Part #
C2446316
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+175℃ 17V 18.9V 1kW 1uA 27.6V 36.2A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS