SMB10J15CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J15CAH
JLCPCB Part #
C3704510
Package
DO-214AA(SMB)
Description
15V 16.7V 1kW 24.4V 41A TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS