SMB10J14CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J14CA R5G
JLCPCB Part #
C3711344
Package
DO-214AA(SMB)
Description
14V 15.6V 1kW 23.2V 43.1A 5uA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS