SMB10J12CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J12CAHR5G
JLCPCB Part #
C3709398
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 1kW 50.3A 5uA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS