SMB10J12CAHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J12CAHM4G
JLCPCB Part #
C2446324
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 1kW 50.3A 5uA Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS