SMB10J12A R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J12A R5G
JLCPCB Part #
C3708290
Package
DO-214AA(SMB)
Description
12V 13.3V 19.9V 1kW 50.3A 5uA TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS