SMB10J11CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J11CAH
JLCPCB Part #
C3710930
Package
DO-214AA(SMB)
Description
11V 12.2V 18.2V 1kW 54.9A TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS