SMB10J10CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J10CAH
JLCPCB Part #
C3708962
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 17V 1kW 58.8A 8uA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS