SMAJ90CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ90CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444882
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 1uA 2.1A 400W 90V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS