SMAJ78AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ78AHR3G
JLCPCB Part #
C2443550
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W@10/1000us 78V 86.7V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS