SMAJ78AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ78AH
JLCPCB Part #
C3710206
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS