SMAJ75HR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ75HR3G
JLCPCB Part #
C2443490
Package
SMA(DO-214AC)
Description
134V 1uA 3A 400W@10/1000us 75V 83.3V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS