SMAJ7.5CAHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ7.5CAHR3G
JLCPCB Part #
C2443712
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 12.9V 31A 400W@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS