SMAJ75CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ75CAH
JLCPCB Part #
C3699719
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 3.3A 400W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS