SMAJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ7.5CA
JLCPCB Part #
C3720879
Package
DO-214AC(SMA)
Description
12.9V 31A 400W 7.5V 8.33V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS