SMAJ70HR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ70HR3G
JLCPCB Part #
C2443488
Package
SMA(DO-214AC)
Description
125V 1uA 3.2A 400W@10/1000us 70V 77.8V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS