SMAJ6.5CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ6.5CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444617
Package
SMA(DO-214AC)
Description
11.2V 35.7A 400W 6.5V 7.22V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS