SMAJ64CHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ64CHR3G
JLCPCB Part #
C2443627
Package
SMA(DO-214AC)
Description
114V 3.5A 400W@10/1000us 64V 71.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS