SMAJ64CA M2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ64CA M2G
JLCPCB Part #
C2444819
Package
SMA(DO-214AC)
Description
103V 3.9A 400W 64V 71.1V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS