SMAJ64CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ64CA
JLCPCB Part #
C3720080
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS