SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C3720143
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 4.3A 400W 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS