SMAJ54CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ54CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444625
Package
SMA(DO-214AC)
Description
4.6A 400W 54V 60V 87.1V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS