SMAJ54AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ54AH
JLCPCB Part #
C3699477
Package
DO-214AC(SMA)
Description
4.6A 400W 54V 60V 87.1V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS