SMAJ48CA R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ48CA R3G
JLCPCB Part #
C2444336
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 48V 5.2A 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS