SMAJ48CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ48CAH
JLCPCB Part #
C3709836
Package
DO-214AC(SMA)
Description
400W 48V 5.2A 53.3V 77.4V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS