SMAJ45CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ45CH
JLCPCB Part #
C3713050
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 400W 45V 50V 5A 80.3V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS