SMAJ45CAHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ45CAHR3G
JLCPCB Part #
C2443566
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 400W@10/1000us 45V 5.5A 50V 72.7V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS