SMAJ45AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ45AH
JLCPCB Part #
C3711506
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS