SMAJ40CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ40CAH
JLCPCB Part #
C3702834
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 40V 44.4V 6.2A 64.5V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS