SMAJ36HR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ36HR3G
JLCPCB Part #
C3714418
Package
DO-214AC(SMA)
Description
36V 400W 40V 6.2A 64.3V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS