SMAJ30CHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ30CHR3G
JLCPCB Part #
C2443633
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W@10/1000us 53.5V 7.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS