SMAJ28AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ28AH
JLCPCB Part #
C3710430
Package
DO-214AC(SMA)
Description
28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS