SMAJ26HR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ26HR3G
JLCPCB Part #
C2443589
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 26V 28.9V 400W@10/1000us 46.6V 8.6A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS