SMAJ26CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ26CAH
JLCPCB Part #
C3703493
Package
DO-214AC(SMA)
Description
26V 28.9V 400W 42.1V 9.5A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS