SMAJ24CHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ24CHR3G
JLCPCB Part #
C2443628
Package
SMA(DO-214AC)
Description
24V 26.7V 400W@10/1000us 43V 9.3A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS