SMAJ24CAHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ24CAHR3G
JLCPCB Part #
C2443560
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.3A 24V 26.7V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS