SMAJ24CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ24CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444670
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.3A 24V 26.7V 38.9V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS