SMAJ24AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ24AHR3G
JLCPCB Part #
C2443489
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS