SMAJ22CHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ22CHR3G
JLCPCB Part #
C2443629
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.2A 22V 24.4V 39.4V 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS