SMAJ18CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ18CH
JLCPCB Part #
C3711250
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 18V 1uA 20V 32.2V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS