SMAJ188CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ188CAH
JLCPCB Part #
C3703704
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 188V 1uA 209V 328V 400W 900mA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS