SMAJ17AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ17AHR3G
JLCPCB Part #
C3710971
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 1uA 27.6V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS