SMAJ170CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ170CH
JLCPCB Part #
C3705874
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1A 1uA 304V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS