SMAJ160H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ160H
JLCPCB Part #
C3712265
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 160V 178V 1A 1uA 287V 400W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS